Nidapark Projesi

0
42

Yakın zamanda yatırım yapmak istiyor ya da içinde huzur içinde yaşayacağınız bir ev arıyorsanız o halde sizlere ilk önerimiz kesinlikle birçok ilçe de yükselmeye devam eden Nidapark Evleri olacaktır.

Tahincioğlu İnşaat tarafından yapılan ve özellikle Anadolu yakası ile Avrupa yakası çalışmaları ile sizlere oldukça hitap edecek evler ile hayatlarınızı daha kolay bir yaşama döndürmeye çalışıyorlar. Gelin tüm Nidapark Evlerini inceleyelim ve sizler için en uygun olan evini bulalım.

Nidapar Evleri Seyrantepe
Nidapar Evleri Seyrantepe

Nidapark evlerinin en başında ikiz kule olarak yükselen Nidapark Seyrantepe konutları var. 2014 yılının 3. Çeyreğinde başlamış olan ve hızla yükselen evlerin konumu ise oldukça değerli bir bölgede bulunmaktadır. Levent’e olan yakınlığı, Maslak’ın hemen yanı başında olması zaten projeyi oldukça değerli kılıyor. Dolayısı ile de yeni bir yaşamın yükseldiği Seyrantepe Nidapark evlerinde bizce hemen yerinizi almalı ve yaşamak isteyeceğiniz evi seçmelisiniz.

Bir diğer Nidakule evi ise Ataşehir bölgesinde yükseliyor. Anadolu yakasının en çok tercih edilen bölgesinden biri olan Ataşehir’de oldukça iddialı bir model ile yükselen inşaat Leed kriterime göre yükseliyor ve 1 plus ofisleri ile talep görmeye devam ediyor.

Beşiktaş Nidapar Evleri
Beşiktaş Nidapar Evleri

Eğer sizler Avrupa yakası Beşiktaş civarında bir ev arıyorsanız o halde Beşiktaş Nidapar Evlerine bakabilirsiniz. Sıcak bir mahalle ortamında kendi sitenizde yaşamak çok keyifli olacak diye düşünüyoruz. Çatınızda yüzme havuzunun olduğu ve oldukça iddialı olan bu projede yer almak için elinizi çabuk tutmalısınız.

Son olarak ise devame den projelerinin içince Levent Nidakule projesi yer alıyor. Yine oldukça talep gören bir bölge olması itibari ile en şık ofislerinizi burada bulabilirsiniz. iş alanında kendinize bir ofs arıyorsanız ve merkez olsun diyorsanız o halde Nidakule Levent projesi tam sizlere göre olacak.

Nidapar Evleri ÇengelKöüy
Nidapar Evleri ÇengelKöüy

Gördüğünüz gibi hali hazırda ayrı ayrı sunulan birçok Nidapark projeleri yükselmekte. Sizlerde kendinize en uygun olan yapıyı seçin ve uygun fiyat avantajlarından yararlanarak yeni yaşam alanlarınızı kurmaya başlayın. Hem farklı hem de donanımlı olan bu yaşam alanları ile kaliteli bir yaşam sizlerin de hakkı olacak. Nidapark’ın yapıncısı olan
Tahincioğlu Gayrimenkul Facebook Sayfası
ile diğer projeleri düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikTayland Din: Budizm
Sonraki İçerikTayland Vizesi

CEVAP VER