Pattaya GoGo Barları

5
4495

Gözlerinizin önünde yarı çıplak seksi Tay kızlarının dansını izlemek hoşunuza gider miydi? O hale tek erkek de olsanız, çift olarak da gitmiş olsanız, Pattaya GoGo barları ilginizi çekecektir.

2013 yılı itibariyle Pattaya GoGo barlarının sayısı 80’i geçmiş durumda ve Walking Street başta olmak üzere birçok sokakta bulabilirsiniz. Pattaya gece hayatı eğlencesinin baş aktörlerinden olan GoGo barlar klimalı, ortasında dans platformu ve seksi elbiseler ya da bikiniler giymiş birbirinden güzel dansçı kızlarla dolu yerlerdir. Tayland’ın çoğu mekânlarında ki tuhaf seks şovlarına gösterilen yoğun ilgiye rağmen, gerçek anlamda seksi olan tamamen çıplak dans gösterileri de A-GoGo barlarında halen devam ediyor.

Pattaya’nın turizm eksperlerinin kaliteli bir turizm yaratmak için inanılmaz yoğun bir çaba sarfetmelerine karşın gelen misafirlerin büyük bir kısmının beklentileri “temiz” ya da “seks odaklı olmayan” bir tarzdan çok uzakta. Ve tam tersine barlar bu gelen yoğun talepleri geri çevirmiyor.

Pattaya-GoGo-Bars

Birçok bar da biraz normalin dışına kaçıp balon, muz, sigara (vajina’dan sigara dumanı çıkartma) gibi farklı farklı objeleri de şovlara ekliyor. Ayrıca iki ateşli kızın beraber yaptıkları (lezbiyen şovu) gösteriler de fazlasıyla tatmin edici.

Oturma düzeni olarak ister bar sandalyelerinde, ister sahnenin hemen yanında yada aynalarla çevrilmiş rahat koltuklarda. Ancak sahne önünde oturmanız durumunda kızlara fazla yakın olacağınızdan boynunuz tutulabilir!

Muhtemelen insanların sıkça boyun tutulması yaşamasından dolayı aynalı masalar üzerinde yapılan danslar son yıllarda git gide daha popüler olmaya oldu. Aynalı olmasının sebebi ise kısa etekleri altına mini çamaşırlar giyen kızların, istemeden de olsa başlarını aşağı çevirmek zorunda kalan başı zevkten dönmüş müşterilerin hiçbir hareketi ve bacakların arasında ki en ufak fiziksel detayları bile kaçırmamalarını istemeleri.

Bazı GoGo barlarda ki kızlar aynı hizmeti uluslararası hijyen standartlarına uyabilmek adına jakuzi içinde de veriyor! Anlarsınız…

Maalesef GoGo barlarda çalan müzikler genelde orta kaliteli Tay Tekno ve ya kulağa pek hoş gelmeyen yüksek gürültülü dans müziklerinden oluşuyor. Neyse ki bazı barlar daha ileriki yaşlara hitap etmek için Rock’n Roll ya da benzeri kaliteli müzikler çalan DJ’leri işe alıyor.

Pattaya Gece Hayati

Pattaya da açılan ilk GoGo bar, 1978’de açılan ve 30 yıldan beri hala çok iyi iş yapmaya devam eden efsanevi Tahitian Queen A-GoGo.

Çoğunlukla güney Pattaya’da (Walking Street, Pattaya Soi 2) görebileceğiniz yarı çıplak şekilde ufak vücutlarını sahnede sergileyen bu kızları artık Pattaya’nın her yerinde bulmak mümkün. Bazı mekanlar yıllardır orada olmasına rağmen, diğer daha az başarılı olanlar her birkaç ayda bir isim, format yada el değiştiriyor.

A-GoGo barların çoğunun Happy Hour denilen biranın 50 baht yada daha az fiyata satıldığı saatleri var. Hem çok iyi fiyat hem de birahanelerden bile daha ucuz. Bu barların hemen hepsinin kapısında sadece işi dışarıda durup “happy hour” yada şovların reklamını yapıp gelip geçenleri içeriye çekmek olan kişiler vardır.

Pattaya-Go-Go
Tayland seks işçileri

Bira ve ithal alkollü içecekler için fiyatlar normal gibidir ancak kızlara ısmarlanan içkiler genelde 100 Baht üstündedir. Turist olarak gittiğinizde ve karşılığında aldığınız hizmet göz önünde bulundurulduğunda fiyat aslında ucuz bile denebilir. (sadece 15 dk da bir içki isteyen kızlardan uzak durun yoksa içtiğiniz biradan çok kızlara içki ısmarlamış olursunuz)

Genelde giriş ücreti yada izlenen şov için ekstra bir para talep edilmiyor. Sadece Asya’lı müşterilere hizmet veren birkaç yer giriş ücreti istiyor, zaten onlardan da olabildiğince uzak durun. Bangkok’un Patpong bölgesinde çokca görünen fahiş fiyatlara Pattaya’da rastlamak pek mümkün değil.

Tabii ki A-GoGo barlarında ki dansçı kızlar (servis yapanlar değil) da diğer barlarda olduğu gibi müşterilerine özel odalarda hizmet veriyor. Ancak GoGo Pattaya kızları diğer meslektaşlarına nazaran çok daha çekiciler (maaşları da çok daha yüksek!) ve haliyle “bar ücretleri” de diğerlerinin 2 katı kadar, bu da yaklaşık 1000-2000 Baht arası demek oluyor.  Hatta bazı özel dansçı kızlar içinse, ne zaman bardan çıkartmak istediğinize de bağlı olarak çok daha fazla da olabiliyor.

Doğal olarak bir GoGo kızıyla kendi odanızda seks yapmak istediğinizde fiyat barda bulabileceğiniz normal görünümlü bir kızın istediğinin 2-3 katına kadar çıkabiliyor. Her şey dahil bir hizmet için 3,000 Baht’ı gözden çıkartın. Kısa süreli seks sunan yerlerde fiyat en düşük 1,000 Baht’dan başlar. Bütün geceyi isterseniz aşağı yukarı 2,000-4,000 Baht gibi bir rakam normaldir ancak tabi bunun üst sınırı yok. Barlarda olduğu gibi burada da pazarlık söz konusu ancak pek bir indirim beklemeyin. Ayrıca parayı ödemeden önce seçiminizi iyi yapın çünkü o çok seksi elbisenin içinde güzel gözüken kız soyunduğu zaman pek seksi olmayadabilir.

Pattaya-A-go-go

GoGo kızları genelde yalnız erkeklere hizmet veriyor gibi gözükse de macera arayan çiftler için de oldukça eğlenceli olabililer. A-GoGo’lar Pattaya’nın adıyla birlikte anılan ve deli dolu seks endüstrisinin en başında gelen özelliklerinden birini oluşturuyor. Bu yüzden bir GoGo bar’a gitmek her turistin “mutlaka yapılacaklar listesi”nde olması gereken bir şey.

Sadece bir görmek için bile olsa mutlaka gidilmeli, yalnız yada eşinizle!

5 YORUMLAR

  1. Yaşanacak çok güzel yerler. Herkesin görmesi geereken yer. İnsanları saygılı, hürmetkar, görgülü, güvenilir insanlar. Mixx Bar süperdi. Hep Türkçe bilen kızlar ve insanlar vardı.

CEVAP VER