Hakkında

Pattaya Rehberi Sitesi, seyahat öncesi yolculara Tayland ve Pattaya hakkında ayrıntılı ve destinasyona özel bilgiler sunmayı hedefleyen bir gezi rehberi olarak hizmet vermektedir.

Bu bilgileri bizzat Tayland ve Pattaya’da uzun süre kalmış, Tayland kültürü hakkında geniş bilgilere sahip yazarlar tarafından hazırlanmaktadır. Sürekli güncellenen bilgiler güvenilir bir kaynak olarak size sunulmaktadır.

Destinasyon bilgilerine hızlı ve kolay erişim için tasarlanan Pattaya Rehberi, güncel içerik, resim ve haritalarla Pattaya ve Tayland hakkında meraklı tüm gezginlere kaliteli ve güvenilir bilgileri ücretsiz olarak sunmayı amaçlamaktadır.

Turizm firmaları, Pattaya Rehberi sitesini, müşterilerine güncel bir bilgi kaynağı olarak sunabilirler, bu müşteri memnuniyetini sağlamak için güzel bir argüman olacaktır.

Bu anlamda Pattaya Rehberi’nden faydalanabilecek sektörler şöyledir;

Oteller: Tayland ve Pattaya’da bulunan otel ve zincirleri müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek ve bulunduğu destinasyon ile ilgili ayrıntılı bilgi vermek için Pattaya Rehberi’ni kullanabilir.

Havayolu Şirketleri: Web sitelerinde müşterilerine sunabilecekleri seyahat rehberi hizmeti için Pattaya Rehberi’ni kullanarak müşteri memnuniyetini bir adım öteye taşıyabilirler.

Turizm Acentaları: Müşterilerine verdikleri hizmetler ile ilgili sundukları her türlü basılı veya dijital içeriklerin yanında Pattaya Rehberi’ni de sunmaları eşsiz bir hizmet olacaktır.

Medya Grupları: Birçok yazılı ve dijital medya grupları rehber hizmeti de sunmayı tercih etmektedirler. Pattaya Rehberi ile hem güncel hem güvenilir hem de tarafsız içerikleri sunarak hedef kitlelerine daha iyi ve kaliteli hizmet sunmuş olacaklardır.

Kişiler : Eğer özel olarak Tayland ve Pattaya’yı keşfetmek istiyor ve bunun için deneyimli birine ihtiyaç duyuyorsanız iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Birlikte ne yapabiliriz konusunda konuşabiliriz.

Aklınızdaki farklı işbirliği fikirlerini bizimle paylaşmak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Kemal Kaya

Thailand-Pattaya

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here