Alcazar Show & Tiffany Show Ladyboy Kabaresi

GoGo bar yada Ladyboyların bulunduğu yerlerden çok, Las Vegas tarzı travestilerin oynadığı kabare şovlarının bulunduğu mutlaka gidilmesi gereken çok eğlenceli bir mekan.

20 yılı aşkın süredir hizmet veriyor ve profesyonel ladyboy şovları ve gösterileriyle tüm dünyada büyük üne sahip. Pattaya 2. Yol da bulunuyor -Central Festival Center ve Big C ye oldukça yakın sayılır. Sanat eseri ışık ve ses teknolojileriyle 1000 den aynı anda 1000’den fazla izleyiciye muhteşem anlar yaşatıyor. Düzenli olarak televizyonlarda yayınlanan “Miss International Queen” gibi yarışmalara da ev sahipliği yapıyor. Giriş ücreti 500 Baht civarında ve gösteriler hergün saat 18’de başlıyor. Detaylar için www.tiffany-show.co.th

Alcazar-Show
Alcazar Show, Pattaya

Tiffany Show, Pattaya

Walking Street

Gecenin ilerleyen saatlerinden sabahın ilk ışıklarına kadar, Pattaya’nın meşhur Walking Street’i ladyboylar ile tanışmak için en iyi yer. Sokakta yukarı aşağı dolaşan bazı ladyboylar ise aklınızı başınızdan alacak kadar güzel ve hayatınızda gördüğünüz en güzel “kız” bile olabilir. Ladyboyların çoğu fahişelik yapıp turistlerle konuşur veya Pattaya’nın ladyboylara özel buluşma noktalarında takılırlar.

Mesela Jenny Star Bar, Marine’in biraz aşağısında ve Walking Street’in tam ortasında bulunan oval şekilli, uzun ve gürültülü bir bar. Muhtemelen tüm Pattaya içerisinde transeksüeller ve Ladyboylarla buluşmak için en uygun mekan burası ama fazla gürültülü olduğundan muhabbet etmek için pek uygun sayılmaz. Sabahın erken saatlerinde ladyboylar buraya gelir ve gider, bazıları gerçekten inanılmaz güzel olur. Eğer sabahın erken saatlerinde azmış bir ladyboyla farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız Jenny’s Star Bar tam olarak aradığınız yer. 50 metre yukarısında bulunan Linda Bar da olduğu gibi kaliteli “kızları” görmek mümkün ve 2008 yılında açılan Ezy bar en yeni Ladyboy barlarından biri.

Walking-Street-pattaya ladyboy
Walking Street Ladyboy

Walking street de tanışacağınız Ladyboyların çoğu düzenli olarak çalışmıyor (yani bardan çıkartmak için bir bar ücreti ödemeniz gerekmiyor) ve sadece bir şeler içmeye gelip tekrar Walking Street’de yürümeye çıkıyor. Çoğunlukla Marine’in önünde oluyorlar ve genelde yakınlarda kiralanmış bir daireleri oluyor ve buralarda müşterileriyle kısa süreli ilişkilere giriyorlar.

Eğer hala ladyboy barlarına girmeye utanıyorsanız biraz etrafta dolaşın ve yakınlarda bulunan diğer “normal” barlarda birkaç içki için ve Pattaya’nın ladyboylarını “güvenli” bir mesafeden izleyin. Öyle yada böyle büyük göğüslü ve kalın sesli bir “kız” ile konuşacaksınız nasılsa. Genel olarak ladyboylardan uzak durmanız tavsiye edilir.

Soi 6 / Yodsak Yolu

Yodsak yolu, Pattaya sahil yolu ile Kuzey Pattaya’nın Second Road arasında kalan bir ara sokak ve yaklaşık 50 tane “kısa-süreli” bar var. Genelde öğlen saat 1 de açılıp gece saat 1’e kadar açık kalıyor. Burda ki mekanlar hetero müşterileri ağırlıyor ancak son günlerde bu mekanlar da daha Katoey’leri işe almaya başladı. Bazı barlar kızlar ve ladyboyları karışık olarak barındırırken bazı barlarda sadece ve sadece ladyboylar çalışıyor.

Kızların ve özellikle ladyboyların çoğu onları ellemenize aldırış etmez, bazıları karanlık köşelerde yada kısa süreli barlarda bolca bulunan loş ışıklı özel köşelerde oral seks yapabilir. Bu mekanların bar ücreti ortalama 300 Baht kadardır ve 1 saatlik oda kirası da buna dahildir. Kısa süreli ilişki kurulacak kızların ve ladyboyların ücretleri genelde 700 ila 1000 Baht arasıdır. 6. Yol üzerinde ki barların çoğu artık ladyboyları işe alıyor olsa da az sonra bahsedeceğim 2 bar Pattaya’nın en meşhur Ladyboy barlarıdır.

Soi-6-Ladyboy
Soi 6

Hi Boss Bar – Soi 6 (6.Cadde) üzerinde bulunan, yatıp uzanabileceğiniz kanepelerle donatılmış, kızların dans ettiği sahne etrafına dizilmiş sandalyelerden oluşan uzun bir bar. Diğer 6. Cadde’da bulunan barlarda olduğu gibi burası da öğlen 2 gibi açıp gece 1 gibi kapatır. Bu saatten sonra da ladyboylar genellikle dışarı çıkıp Walking Street boyunca yukarı aşağı dolaşır.

Pook Ladyboy BarSoi Buakhao’da bulunan barın sahibi aynı zamanda buranın da sahibi ve özellikle dansçı ladyboylar’ın bulunduğu bir yer. Pook, ilk katında dans pistlerinin olduğu ve öğlen 1 den gece 2 ye kadar açık. Buraya girer girmez ladyboy delisi İngiliz arkadaşım şöyle demişti: “Burası kesinlikle Pattaya’da ki en iyi bar!”. Tabi bu zevk meselesi, websitelerine girip fotoğraflarına bakabilirsiniz.

Pattaya Beach Road

Gece saatleri Pattay sahil yolunun piyasa saatleridir, özellikle Yamato yolu, Post Office yolu ve Pattayaland fahişeler ve ladyboylar için en popüler buluşma noktası. Genellikle küçük gruplar halinde geziyor ve etraftakilere açık saçık laflar atıyorlar. Walking street ve 6. Yol bir kenara dursun, burası ladyboylarla tanışmak için en iyi yer. Çevrede kısa süreli ilişkiler için çok ucuza oda kiralayan bir sürü misafirhane var.

Aşağı tarafta – Güney Pattayanın fazla ışık görmeyen sahil yolunda genelde katoeyler ile alakalı suçlar işlenir. Yankesicilik, hırsızlık, agresif ladyboylar ile kavgalar vs. Her hafta en az bir kere burada çıkan bir olay yerel gazeteye haber olur. Genelde bir turist(tabiî ki sarhoş) bir grup ladyboy tarafından yada genç çeteler tarafından dövülmüş yada saldırıya uğramış olur.

Halka açık yerlerde seks Tay yasalarına aykırı olsa da polis baskınları sonucu genelde suçlu olan kişi birkaç yüz Baht karşılığı serbest kalır. O yüzden sabahları sahil yolunda dolaşırken dikkatli olun. Özellikle sahilde karşılaştığınız o güzellerden biri aletinizi okşarken diğerinin cüzdanınızı veya altın kolyenizi aşırmadığından emin olun.

Eğer işler çığrığından çıkarsa (teklifi ret edin ve ladyboy’un gururuyla oynamayın), hızlı bir şekilde o mekanı terk etmek en güvenli şey olacaktır. Başınızı belaya sokarsanız bir grup –muhtemelen uyuşturucu etkisi altında olan- sinirli katoeylerin yumrukları ve sivri topukları altında kalacaksınız.

Tabi ki bağımsız takılan ladyboylardan biriyle anlaşırsanız bar ücreti gibi bir şey söz konusu olmuyor. Seks için de barda ki bir kıza ödediğinizden çok farklı bir ücret ödemiyorsunuz: Kısa süreli ilişki için 500, uzun süreli için 1000 baht. Ayrıca biriyle anlaştıktan sonra onu kendi odanıza götürmeniz maddi açıdan birkaç yüz baht kar sağlayacaktır ancak eğer bir şekilde soyulursanız veya başınıza kötü bir şey gelirse birlikte olduğunuz kişiyi bulma şansınız neredeyse sıfır.

Tekrar hatırlatalım: Ladyboylardan uzak durun!

Pattaya-Beach-Road-Ladyboy
Pattaya Beach Road

Diğer Ladyboy mekânları

Sunee Plaza caddesinde ki A-GoGo ve birkaç normal bar Pattaya’nın 18 yaşından küçük ladyboyları ile gündeme gelen bir yer. Eğer buraya gidip biriyle birlikte olacaksanız mutlaka kimlikten yaşını kontrol edin.

Buakhao caddesinde ki Pook Bar birkaç yıl önce değiştirilerek Pattaya’nın en meşhur Ladyboy barlarından biri haline geldi. Zemin katta açık hava barı ve dansçı “aletli kızlar” bulunuyor, üst katta da dilerseniz kiralayabileceğiniz odalar var. Burda ki çalışanların %95’i ladyboy ve geri kalan ufak kısım da kızlardan oluşuyor.

Tiffany-Show
Tiffany Show

13/1 caddesinde bulabileceğiniz (Royal Garden Plaza alışveriş merkezinin kuzeyinde, Yamato caddesi diye de bilinir) La Bamba ve Stringfellows AGogo yine en popüler iki ladyboy barlarındandır. Üstelik çoğunlukla heteroseksüel barların olduğu mekânların arasında.

Yeni ve git gide popülaritesi artan bir bar da Action Street’de bulunan Sensation Bar (youtube da burası ile ilgili birkaç sağlam video bulabilirsiniz)

Aslında tam olarak bir ladyboy bar olmayan Naklua’da ki TJ’s bar bu aralar bolca katoeyi işe almış gibi gözüküyor.

Pattayaland 2. Cadde’de ki Pattaya Obesessions travesti dansçılar ve profesyonel ladyboy şovlarını bulabileceğiniz harika bir gece kulübü.

Gün batımıyla birlikte Jomtien sahil yolunda, özellikle 5. Ve 7. Caddelerde birçok ladyboy’a rastlayabilirsiniz. Pattaya sahil yolunda olduğu gibi burada da güvenliğiniz yine sizin sağduyunuza ve dikkatinize kalmış bir şey, seks yapmayıp sadece konuşsanız bile çok dikkatli olmalısınız.

2 YORUMLAR

  1. Pattaya’da zor biraz Bangkok olsa özellikle aramak gerek.Fazla dikkatli bakmadan Walking Street te yürüyüp İnsomnia veya Luficera gidersen onları görmezsin.P opüler diskolara girmeleri yasak sadece Marine Discoya giriyorlar.Ama dikkatli ol arkandan yanaşıp sana bir tane sağlam şaplak atabiliyorlar bazıları çok kuvvetli oluyor.

  2. Arkadaşlar ben de Pattaya’ya gitmeyi düşünüyorum bu yaz. İlk kez gideceğim ama ladyboy görmek bile istemiyorum. Önerebileceğiniz yerler var mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here