Pattaya gece hayatı çok farklı tercihleri olanlara da hitap edebiliyor. Konu cinsel tercihler olduğu zaman, Ladyboyların herkese göre olup olmadığı tartışılabilir. Bazıları en mükemmel Pattaya seks deneyimini bir Ladyboy ile yaşadığına yemin edebilir, bazıları da Pattaya Beach Road yolundaki Katoeyler tarafından soyulduğunu da anlatabilir.

Ladyboylar (yada Taylandlıların taktığı isim olarak Katoeyler) Tayland’da günlük yaşamın bir parçasıdırlar. Budizmin anlayışlı doğası gereği, etrafta batı ülkelerinden çok daha fazla eşcinsel ve travesti görmek mümkün. Katoeylere sadece şehirlerde değil küçük köylerde de rastlayabilirsiniz. Burada Pattaya’nın meşhur Ladyboyları hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulabileceksiniz.

 

Ladyboy-Emma-Pattaya
Ünlü ladyboy Emma, Pattaya

Pattaya Gece Hayatı

Ladyboylar seksi görünümleri ve sizlere sunması muhtemelen biraz daha farklı seks deneyimleriyle nam salmışlardır. Bazılarına göre gerçek erkek olarak doğmuşlardır ve bir erkeği tüm beden organlarını kullanarak en iyi memnun etmesini bilen kişiler de onlardır. Cinsel kimlikleri dolayısıyla normal bir Tay kızının iğenç bulabileceği birçok şeyi – anal/oral sex, vibratör ve diğer az bilinen ve yapılan seks türünü yapmaya en baştan hazırdırlar. Ayrıca devasa silikon göğüsleriyle standart bir Tay kızının öneremeyeceği hazları önerebilirler.

Çoğu Tay kızın da olduğu gibi onlar da fahişelik hayatına Pattaya Beach Road yada Walking Street‘te giriyorlar, geri kalanlar da barlarda çalışıp sık sık gerçek kızlarla karıştırılıyorlar. Bazen yarı çıplak bir kız baktığınızda, Tayland güzellik yarışmasının en büyük adayı mı yoksa sahte göğüs takmış bir Ladyboy mu ayırt etmek oldukça zor oluyor.

Fahişelik yapmayan Ladyboylar genelde güzellik salonlarında kuaförlük, hosteslik, tezgahtarlık gibi kadınsı işler yapıyorlar. Eğer dans konusunda yetenklilerse Pattaya’nın dünyaca meşhur Ladyboy Shov olan Alcazar Show and Tiffany Show’da dansçı olarak da iş bulabilir. Yine de ladyboyların çoğu yarı zamanlı fahişe olarak diskoteklerde yada Ladyboyların Walking Street üzerinde takıldıkları mekanlarda biraz daha fazla para kazanabilmek için müşterilerini arıyor. Bu da demek oluyor ki bir Ladyboy’a 7-Eleven marketinde rastlayabileceğiniz gibi herhangi bir barda güzel, seksi, uzun boylu ancak garip bir şekilde kalın sesli ve adem elması olan güzel bir kız olarak da karşınıza çıkabilir.

Sonuçta sizin seçiminiz ancak Tay Ladyboyları hakkında bilmeniz gereken şeylerden biri de tüm Ladyboyların “her şeyi” nin aynı olmayışı. İşte bu yüzden bir katoey’i odanıza götürürken bilmeniz gereken birkaç detay…

Pattaya-Gece-Hayati-Ladyboy
The Beach Road, Pattaya

Ladyboy Nedir? Katoey nedir? Travestiler, Transeksüeller

Tam olarak Katoey nedir, Ladyboy nedir ve en önemlisi gerçek bir kızdan nasıl ayırt edilir? Bu iş Pattaya’da yeni gelenler için bazen çok zor olabilir.

Her şeyden önce birbirinden farklı olarak 3 çeşit Ladyboy var:

1. Travestiler: Fiziksek olarak normal erkek olan ancak kadın gibi giyinip makyaj yapan kişiler. Fiziksel olarak tamamen erkek olmalarına ve çok ufak yada hiç göğüsleri olmamasına rağmen elbislerin içinde çok seksi gözükebilirler. Bir çoğu hormon terapisi görüyor fakat göğüs büyütme veya tam cinsiyet değişimi için yeterli parayı bulamadıklarından bunu gerçekleştiremiyorlar.

2. Transeksüeller (aletli kızlar): En bilinen Ladyboy tipi. Katoey diye de bilinen ve plastik cerrahi sayesinde ikinci karakterine bürünen bu kişiler genelde alışılmadık derecede büyük ve iyi görünümlü göğüslere sahiptir(genelde Asyalı kızların göğüsleri küçüktür). Bu devasa göğüsler çok cezbecidi olsa da o mükemmel kadının bacakları arasında sallanan bir penis olduğunu unutmayın. Her iki cinsiyetin de özelliklerini taşıyan bu kişiler tipik bir Katoey deneyimi yaşamak isteyenlerin aradıkları kişidir.

3. Nakil sonrası Ladyboy olanlar: Kategoride ki ladyboylar aynı Katoeyler gibi ameliyat masasına yatmış ve asıl olan cinsiyetlerini kaybetmemişlerdir. Penisleri vajinaya dönüştürülen ladyboylar erkek olmalarına rağmen seks yaparken tamamen kadın konumundadırlar.

Ladyboy, Walking Street
Ladyboy, Walking Street

Tayland ucuz ama kaliteli plastik cerrahi ve cinsiyet değişimi konusunda da isim yaptı. Tay standartlarına göre, tam bir cinsiyet değişimi halen çok pahalı bu yüzden Pattaya’da ki ladyboyların çoğu ya travesti ya da transeksüeldir. Çoğu Ladyboy için son işlem çok pahalı ve kabul etmek gerekir ki LB sevenlerin çoğu zaten ameliyatlı olanları tercih ediyolar çünkü onlar “alan taraf” olmayı seviyorlar.

Tavsiye: Eğer bir ladyboy’un göğüslerinin gerçek mi yoksa sütyenden dolayı mı büyük göründüğünü anlamak isterseniz, utanmayın gidip dokunun. Aletli kızlar genelde en az utangaç olan ladyboylardır ve silikonlu göğüsleriye gurur duyarlar. Genelde onlara dokunulmasından hoşlanırlar ve bir seçim yapmadan önce görmenize de izin verirler. Ladyboyların bir çoğu penisi olup olmadıkları konusunda sizinle dürüst olurlar. Bu arada pensilerini çok kolay bir şekilde saklayabildiklerinden cinsiyetlerini belli etmeden seksi etek ya da jeans giyebilirler. Siz daha bir ladyboy ila konuştuğunuzu anlamadan size oral seks ya da anal seks önerebilirler. Buna rağmen tamamen cinsiyet değiştirmiş ladyboylar da zaman zaman utangaç olabilir ve yeni vajinalarını göstermek yerine oral yada anal yapmak isteyebilirler.

Pattaya-ladyboys
Ladyboylar

Yeni başlayanlar için  Ladyboyları tanımak

Pattaya sakinlerini ve uzun süredir burada yaşayanlar ladyboyları çok uzak mesafeden bile tanıyabilir. Yeni gelenler ise her zaman beklenmedik seks süprizleriyle karşı karşıyadır. Doğrusunu söylemek gerekirse, sadece aleti olup olmadığını öğrenmek için en güzel Tay’lı kızla birlikte olduğunu düşünen çok az kişi var.  Her tarafını sarmış güzelliklerden kafası karışmış biriyseniz, işte size Ladyboy olup olmadıklarını anlamanız için birkaç basit yöntem.

Ladyboylar muhtemelen Tayland’da raslayacağınız en çekici “kadınlar” olacaktır. Süpermodeller gibi uzun ve gerçekten daha güzel gözüken göğüsleri vardır. En belirgin ortak noktaları garip bir şekilde kadınsı davranmaları ve abartılı yürüyüşleri. Bazı Pattaya kızları abartısız ve normal yürürken Katoeyler sanki kırmızı halıda yürüyen Diva gibi uzun topuklular ile gösterişli bir şekilde yürürler. Abartılı fahişe gibi giyimleri (kısa etek, yüksek topuk, ağır makyaj) sayesinde çok kolay ayırt edilebilirler. Ek olarak Pattaya’da ki kızların çoğu – fahişelik yapanlar da dahil- genellikle yabancılarla konuşurken utangaç olurlar, Ladyboy ise tam tersi. Hatta fahişelik yapan Ladyboylar bazen seks konusunda rahasız edici derecede direk ve açık konuşabilirler.

Ladyboy-Pattaya
Ladyboy Tayland

Örnek vermek gerekirse, eğer gece yada sabah erken vakitlerde Pattaya sahil yolunda yürürken birden karşınıza aşırı makyajlı, abartı giyimli, uzun boylu, yüksek topuklu ve dev göğüslü biri çıkar ve hemen yanıbaşınızda ki sahilde size oral seks yapmayı teklif eder ve ne kadar seksi ve güzel gözükürse gözüksün muhtemelen karşınızda ki kişi bir Ladyboydur (Ladyboylar gerçek kızların aksine alışılmadık seks konularında daha açık fikirlidirler). Daha uzun, kadınsı ve utangaç olmamalarının dışında kalın sesleri, büyük ayakları ve elleri, kalçadan geniş omuzları ve çoğu zaman da adem elmaları (-ki artık o da ameliyatla kolayca alınabiliyor) sayesinde kolayca anlaşılabilir. Genel olarak nasıl tanıyacağımızı özetlemek gerekirse:

– Uzun  boy, büyük (silikon) göğüsler, küçük kalça
– Kadınsı davranış, aşırı abartılı hareketler ve seksi yürüyüş
– Genellikle çekici ve seksi; aşırı makyaj ve abartılı elbiseler
– Geniş omuz, büyük el ve ayak, adem elması
– Hiç utangaç olmayan ve hatta bazen aşırı ısrarcı davranışlar
– Kalın erkeksi ses 

Eğer youtube’da çok fazla Pattaya ile ilgili video izlediyseniz muhtemelen Pattaya’da ki kızların çoğunda penis olduğu izlenimine kapılmışsınızdır. Bu kesinlikle doğru değil. Ladyboy’lar Pattaya gece hayatı seks işçilerinin %10’dan bile azını oluşturuyor. Katoey’ler (Tay’ca da Ladyboy) genellikle onlara özel ayrılmış bölgelerde yada Pattaya sahil yolunda bağımsız fahişeler olarak “diğer sınıf kadın” lara ilgi duyanlara hizmet veriyorlar.

Normal birahanelerin ve Gogo barların çoğunda yanlışlıkla bir ladyboy için “bar ücreti” ödeme gibi bir duruma düşmez ve uzun boylu muhteşem vücutlu Tay güzelinin elbisesinin altında kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız (tabi eğer o yönde bir fanteziniz yoksa).

Yanlış biriyle birlikte olmak istemiyorsanız ya da aradığınız fantezi o ise, bu yazı umarım size yardımcı olacaktır.

20 YORUMLAR

 1. Slm arkadaşlar ben pattaya ya gitmek istiyorum varsa gitmek isteyen benle birlikte travesti veya cd pasif bisexuel gidelim eğlenelim , ama herkez kendi masraflarını karşılar sadece orada kanka oluruz birbirimize sahip çıkarız , ciddi olanlar yazsın bana macera arayanlar Tercihen istanbul’da oturan arkadaşlar yazabilir Mail adresine yazın :: bilmesende10@hotmail.com

 2. bende Ekim 7 de döndüm Pattayadan.Diğer tay kızlarına göre göşterişli olan bu kızlar benimde karşıma çıktı.Gece Walkingde yürürken ve sabah beach roadda sabah sporunu yaparken 🙂 Odama aldığım kızlar hep uyardı çoğu hırsız diye yanımdaki arkadaş bir gece farklı olsun diye bunlardan birini aldı işi biliyorlarmış
  Dikkatli olun derim

  • Arkadasim bir arkadaş istemissiniz bende gitmek istiyorum dediklerine gore orasi insanlari kandiriyorlar eyer 3.4 arkadaş gidersek daha iyi olur oteller pahali ev kiralasak daha ucuzmus olursa numaram 05342705684

 3. 22 Martta ordayim, daha once giden arkadaslardan tekrar gidecek olan varsa yazabilir mi?

 4. 19 Ocak 1 Şubat 2015 arası Taylanda olacağım. tekim şu anda. bir arkadaşın satışına geldik. İngilizce ve Rusça biliyorum. takılmak isteyen cupidx@mail.ru adresine bir mail atın.

 5. Selam arkadaslar. Ben de ilk defa 30 Aralik oraya bileti aldım. Tek basima gideceğim. Varsa takilmak isteyenler, Pattay’da 20 gun kalacağım. Gitmek isteyenler +96896133218 bana bu numaradan Whatsapp ile ulasabilirler.

 6. Şubat’2014de 2 hafta Bangkok ve Pattaya’daydım. Üçüncü deneyimimden sonra ilkinin ameliyat olmuş ladyboy olduğunu anladım. Gerçi en güzeli de oydu ya neyse 🙂 Masaj olayında oil masaj isterseniz “en azından mastürbasyon isterim arkadaş” diye anlaşılır. Size odada ilişki (“bum bum” deniyor) teklif edilir. Mutlaka köpük deneyimi yaşayın bu iş için özel yerler var daha pahalıdır ama olsun mutlaka gidin. Taksiciler size yardımcı olur, birkaç alternatif yer göstermelerini isteyin ilk yere dalmayın hemen. Sağlık açısından; yol üzerinde freelance takılanlarla işiniz olmasın, mutlaka bardan biri ile ortam yapın. Kondomları buradan götürün işiniz sağlam olsun. Ayrıca değerli eşyalarınızı odanızdaki kasada bırakabilirsiniz, no problem.

 7. Öncelıkle herkese ıyı gunler. Forumdaki paylaşımlar guzel. Ben mart ayında kısmet olursa eğer gıtmeyı duşunuyorum. Benımle kendıne guvenen gezmeyı eğlenmeyı seven arkadaşlar arıyorum. Ev fıyatları çok makul kıralanadabılır. İletişim için arayın görüşelım .05394469893 Ferdi..

 8. Bence de ladyboylara takilmamak gerek. Hem o kadar cok guzel kiz etrafta dolasirken. Gerci ladyboylar cok uzun boylu ve guzeller, bazilari hele… Ama sonucta bunlar fakli bir cins, saygi duymak lazim, ama eglence icin bence normal kizlara takilmak gerek.

  • Çok güzeller, ama bazılarının sesleri çok kötü. Deneyimli bir arkadaşınız olaraktan izleyin ama dokunmayın derim 😉

Comments are closed.