Pattaya gece hayatı ve ünlü Pattaya geceleri şehrin merkezindeki Walking Street bölgesinde yaşanıyor. Boydan boya disko, bar, bira barları, striptiz barları ve restoranlardan oluşan bu cadde capcanlı. Pattaya gece hayatı sadece Walking Street ile sınırlı değil. Şehrin hemen her popüler sokağı gece kızlarla dolup taşıyor.

Pattaya’da ki barlarda ve AGoGo (striptiz) barlarında çalışan kızların çok büyük bir bölümü aslında burada yaşamıyor. Tayland’ın kuzey doğu bölgesinde Isaan olarak bilinen bölgeden geliyor. Kuzey ve doğuda Laos, güneyde eski Kımer Krallığı Kamboçya’nın arasında kalan Isaan, Tayland’ın en fakir ve az gelişmiş fakat kültürel olarak zenginliği bol olan bir bölgesi olarak bilinir. Hızla gelişen altyapı çalışmaları ile son 10 yılda gelişim konusunda oldukça yol alan ve Bangkok ile Isaan arasında ki zenginlik-fakirlik uçurumunu da oldukça kapatmasına rağmen yine de Isaan’ın kırsal olarak kaldı.

Fahişelik aslında Tayland’da yasak olsa da düşük maaşlar yüzünden bir çok genç kız (ve erkek) seks turizmi içinde kendine yer bulmaya çalışıyor. Özellikle Pattaya ve turizm odaklı bölgelerde bu çok daha fazla yaygın halde.

Isaan’dan gelen insanlar çiftçi olduğundan dolayı Pattaya’da göreceğiniz bir kızın fazla eğitimli olmaması çok şaşırtıcı bir şey değil. Sadece çok az temel bir eğitim almış bu çiftçi kızları Batılı görünüşlerinin ve sürekli fahişelik yapmasının yanında aile değerlerine çok fazla önem verirler.

Ortalama bir bar kızı, kaç yaşında olursa olsun (genellikle göründüklerinden daha yaşlıdırlar) geçmişlerinde kötü bir evlilik geçirmiş ya da karısını döven, alkolik, kumarbaz yada çalışmak için fazla tembel olan bir erkekle birliktelik yaşamıştır.

Tayland-Kizlari-Girls

Bar Kızı Kuralları: “Para yoksa eğlence de yok”

Hemen hemen tüm Pattaya bar kızları –en az %90’ından fazlası- kaç yaşında olursa olsun, en az bir kere doğum yapmış ve dede-nine’lere emanet edilmiş bir çocuğun annesidir ve çocuklarını, anne babalarını ve belki de diğer aile bireylerini finansal olarak desteklemek zorundadır.

Bütün bu yetersiz eğitim ve parasızlığın ışığında artık bu güzel genç kızların buraya neden gelip fahişelik yaptığını tahmin edebilirsiniz. Yabancı bir sevgili yapmak yada koca bulmak mı? Doğru cevap “para kazanmak için”. Bar kızlarının dediği gibi “Para yoksa, Eğlence de yok!”. Yani bu genç ve güzel kızlar oraya “takılmak” için, diskolarda eğlenmek için (çok genç olanlar şimdilik eğleniyor olabilir) yada SENİNLE tanışmak için gelmiyor. Hayatta kalabilmek için en değerli varlıklarını, yani vücutlarını paraya dönüştürmek için geliyorlar.

Onlar için her şeyden en önemlisi para, sonra aile ve çocukları. Tabi ki ciddi bir ilişki de olabilir ancak şunu baştan kabul etmelisiniz ki onların öncelik sırasında asla ön sıralarda olmayacaksınız. Ciddi bir ilişki zaman alcaktır ve genellikle biraz da paranızın olması gerekli. (Batı ülkelerinde de bundan pek farklı değil zaten)

Pattaya Bar Kızları vs Sokaktaki Kızlar

Isaan köyünden bir kız seks işçisi olarak çalışmaya karar verdiği zaman temel olarak iki seçeneği vardır. Birahanede düşük maaşlı ve uzun mesaili bir iş bakmak ya da GoGo bar’da dansçı olmak. Fakat ikincisi için bir salon dolusu erkeğin önünde vücudunu göstermekten çekinmeyecek kadar cesur olmalı ve göründüğü kadar kolay değil. Diğer kızlar uzun mesai saatlerinden ve bar sahibi yada “mamasan”’ın baskılarından sıkılıp, Pattaya Sahil yolunda geceleri takılır veya Walking Street üzerinde ki kısa süreli seks arayanların mesken tuttuğu barlara (bazı barlar bu kızlara müşteri çekmeleri için indirim de yapar) gidip potansiyel kısa süreli müşterisini arar.

Pattaya Beach Road
Pattaya Beach Road-Pattaya Geceleri

Bağımsız çalışan fahişeleri Pattaya Beach Road (Güney Pattaya sahili) boyunca bulmak çok kolay. Marine Disco, Lucifer’s, Tony’s gibi yerler zaten onlar için belirlenmiş noktalar gibidir. Ya sen onları fark edersin ya da onlar gelip seninle konuşmaya başlar. (“Normal” Tay kızlarının gelip yabancı erkeklerle konuştuğu çok az görülmüştür vee konuşsalar bile yine de eninde sonunda seks için bir para vermek gerekecektir. Gerçekten “normal” bir Tay kızı ile ilişki istiyorsanız, arkadaşlık sitelerinde şansınız barlardan çok daha fazladır)

Tabiki bağımsız bir fahişeyi odanıza götürürken bir “bar ücreti” ödemek zorunda değilsiniz. Tabi Yaba (bir çeşit uyuşturucu) müptelaları ile birlikte olmak isterseniz o zaman da fiyat normal bir bar kızından farklı olmayacak. Kısa süreli birliktelik 500 Baht, uzun süreli (tüm gece) 1000-2000 Baht kadar. “Bar ücreti”nden kurtulmanın yanında bir de akşama kadar bu buluşma noktalarının kalabalıklaşmasını beklemek zorunda da kalmayacaksınız.

UYARI: Pattaya geceleri için bağımsız bir fahişeyle birlikte olmak istiyorsanız, bunun için bir bar ücreti ödemeyeceksiniz, ancak eğer başınız belaya girerse, mesela soyulursanız, pasaportunuz yada telefonunuz çalınırsa, Pattaya sokaklarında aynı kızı bulmanız imkansız olacaktır. Bunu sakın unutmayın! Eğer bardan aldığınız kızla ilgili aynı problem olursa, bara gidip işten ayrılmış olsa bile kızın nerede yaşadığı ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Soi-6-Pattaya

Pattaya Gece Hayatı Fiyatları

Pattaya 8. cadde da yürüdüğünüzü varsayalım. Etrafta ki barlardan sana bağıran kızlar; “nereye gidiyorsun?,  beni de götür!, hey yakışıklı!”. İşte 8. Cadde böyle bir yer, her yerde bağıran kızlar sizi içeri davet etmeye çalışıyor. Ne kadar güzel bir duygu değil mi? Bir sürü genç egzotik kız senin ilgini çekmeye çalışıyor!

Kendine güvenmeyen ya da bu kızların sana fazla olduğunu düşünen biriysen, çok kafaya takma bunu. Yaşlı, kel ve şişman olabilirsin, hiç problem değil. Hatta onların seni inandırmaya çalıştıkları kadar seksi ve yakışıklı olmadığının farkındaysan, bu ilgi daha bile çok hoşuna gidecek. Bu yazıyı okuduktan sonra 8. Caddede gezerken muhtemelen düzinelerce güzel kızlardan biriyle bir barda oturup muhabbet edeceksin ve etmelisin de.

Artık Oxford İngilizcesi konuşan ve çok kültürlü bir kız beklentin yok olmuş olmalı. Zaten bu kızların İngilizce muhabbetleri her zaman bir yere kadar gidebiliyor ve sonra bir yerde tıkanıyor. Nerelisin? Ne kadar kalacaksın? Ve bir o kadar çok da kullanılan, “Hangi otelde kalıyorsun?“ sorusu ise daha çok sizin finansal durumunuzla ilgilenen birinin soracağı soru olduğundan karşınızda ki kişi hakkında az çok fikir verebilir. “İlk defa mı Pattaya’ya geliyorsun?” sorusu ise ne kadar yeni olduğunuzu ve tabiî ki sizi ne kadar soyabileceği konusunda ona bilgi veriyor olacak.

Pattaya-Kizlari

Er yada geç sizden “lady drink” adı verilen ve yabancıların kızlara ısmarladığı içkiden isteyecektir (genellikle portakal suyu vs. olur). Kızlar ısmarlattıkları bu içkilerden kendilerine komisyon alırlar ve bu kadar düşük maaşlı çalıştıkları düşünüldüğünde aslında bu normal bir durum. Bu içkilerin fiyatları da bir şişe biradan biraz daha yüksektir. Ancak yine de her 15 dk’da bir içki isteyen ve fazla ısrar kızlardan uzak durun. Genelde kaç kere Pattaya’ya  geldiniz sorusuna “ilk defa” cevabını verenlerin başına çok sık gelen bir durumdur.

Eğer konuştuğunuz kızı severseniz, odanıza kadar eşlik etmesini isteyebilirsiniz (çok açık bir şekilde seks yapmak istediğinizi dile getirmiş olursunuz), tabi eğer sizden önce o “Yalnız mı kalıyorsun? Sevgilin yok mu? Senden hoşlandım. Çok yakışıklısın. Seninle gelmek istiyorum” gibi şeyler söylerek geceyi sizinle geçirmek istediğini kafasına koymadıysa.

Diğer yandan eğer bu ilk Pattaya gecenizse biraz bir barda durup sonra diğer bara geçpi orada daha güzel kızlar var mı diye de bakabilirsiniz. Aceleye gerek yok, rahat olun ve etrafın tadını çıkartın. İlk gördüğünüz kızı kovalamanıza gerek yok. Unutmayın, özellikle Pattaya’ya yeni olanlar: Burda aceleye hiç gerek yok, binlerce bar ve onbinlerce seksi kız var ve hepsi de geceyi sizinle geçirmek ve sizi şımartmak için bekliyor.

Birinden güzel kızlardan birini seçmek… Lüks hayat işte budur!

Pattaya-Bar-Kizlari-Girl

Pattaya bar ücretleri & ne kadar ödemeli

Hoşlandığınız kızı bardan çıkartabilmek için belli bir “bar ücreti” ödemeniz gerektiğinden bahsetmiştik.  Birahanelerde 300-500 Baht arası, GoGo barlarda ise 1000 Baht civarında. Hatta daha kaliteli mekanlarda bu ücretler çok çok daha yükseklere de çıkabilir, özellikle “Show girl” kızlarından biriyle birlikte olmak istiyorsanız. Unutmayın, bar ücretini ödeyip çıksanız da kıza bir (khaa tua = Tay’ca da “beden ücreti”) ödemek durumundasınız. Seks yapsanız da yapmasanızda sizinle birlikte vakit geçirdiği için bu para ödenir. Para peşin olarak değil, seks yaptıktan sonra yada ertesi sabah kız giderken ödenir.

Ücretler aşağı yukarı şu şekildedir (tabiî ki her zaman pazarlık, ölü/yüksek sezon, bar’ın yeri ve beklentilere bağlı olarak değişebilir)

Birahanelerde  500-1000 Baht “kısa süre için”, 1000-2000 Baht “uzun süre için”

A-GoGo Bar      1000-2000 Baht “kısa süre için”, 2000-4000 Baht “ uzun süre için”

Uzun süreli (Bütün gece) ve kısa süreliler için pazarlık her zaman var; özellikle ölü sezonlarda yada aynı kızla birkaç gün veya hafta kalmak istediğinizde.

Özellikle çok kaliteli bir GoGo bar’dan çıkardığınız inanılmaz güzel bir kızla en baştan yapacağınız pazarlık ve seks için ödeyeceğiniz miktarı kesin olarak belirlemek sonradan çıkabilecek tatsız anlaşmazlıkları önleyecektir. O yüzden “bar ücretini” ödemeden önce mutlaka birlikte olmak istediğiniz kız ile kesin bir fiyat üzerinde anlaşın.

Beach-Road-Pattaya-Girls

Tavsiye: Eğer “uzun süreli” olarak anlaştıysanız ve tüm gece sizde kalacak olmasına rağmen seks yaptıktan ve parasını ödedikten sonra geri dönmek istiyorsa, gidip tekrar o kızı bulmaya çalışmayın. Çünkü ya sizinle birlikte olmaktan hoşlanmamıştır yada bir erkek arkadaşı veya onu bekleyen başka bir yabancı vardır. Diğer taraftan, eğer ona kaba davrandıysanız ve seks konusunda standardın fazla dışında istekleriniz olduysa, yada önceden anlaştığınız parayı ödeme konusunda tartışırsanız tekrar sizi görmek istemeyecektir. Ona gerçekten bir kadın gibi davranıp centilmen olduğunuz sürece size sunacağı hizmet muhteşem olacaktır emin olun!

Ayrıca aklınızda bulunsun, Pattaya gece hayatı‘nın ünlü Pattaya bar kızları ve özellikle GoGo barlarında bulunan dansçı kızlarda son zamanlarda bir “kısa-süre mantalitesi” oluşmuş durumda ve başta nasıl anlaşmış olursanız olun bütün geceyi sizinle geçirmek istemeyebilirler. Bunun sebebi tabiî ki bir gecede 2-3 kere “kısa süreli” ilişki “12 saatlik” tek bir ilişkiden çok daha karlı ve daha az yorucu. Ayrıca kendi bar’ı kapanmış bile olsa, Walking Street üzerinde gidebileceği ve müşteri bulabileceği bir çok yer vardır.

31 YORUMLAR

 1. Arkadaşlar Pattaya’dan döneli bir hafta oldu bence çok fazla abartıldı ben gittim 10 gün kaldım. Herkes çok ucuz diyor, ama ucuz bir yanınnı görmedım ben. Sadece sex ucuz, o da Türkyede’de aynı şartlarda çalışan escortlar var. Belki Tayland’a göre biraz pahalı ama, 9 saat yol ve o iğrenc kokudan kurtulursunuz.

  Çoğu yerde türklerle karşılaştım ve Ruslar basmmış orayı rus ayarlamak zor ama thai kız bulmak isteyen sahil yolunda kesınlıkle bulur. Kimisi burada diyo, yok para vermedım, yok az tip olsun yeter yalan. Para vermeden hiç bir iş yapamazsınız orada. Yemekler iğrenc ötesi, ilk 3 gun yemek yiyemedık. Sonra Anatolıanın hemen yanında elit türk lokantası vardı, yemeklerı çok güzel ve ucuzdu.

  Tayland cok ucuz diyen arkadaşlara seslenıyorum. Nesı ucuz? Tabi kurt böcek yersenız belkı ucuz, ama türk yemeklerı yersenız kesınlıkle pahalı. İsmini vermıyorum ama türk lokantasında 2 adana yedık 67 tl hesap çıkardı bize. Bence cazbedıcı tarafı sadece bir gecede kaç kişi ile yattığı bellı olmayan ve en uzucu türk parası ile kısa süreliğine 50-60 arası uzun süreliğine ise 100-120 arası fiyatı ile taylandlı kızlar. O da barlardan değil sahil yolundakıler. İlk kez gittim bir daha da gitmem, Karaköy’e giderim daha iyi. Hem hastalıktan korkmasın, hem de o kadar masraf ve iğrenc koku yemeklerle karşılaşmasın sorusu olana cevap verebilirim

  • Arkadaşın anlattıklarına kesinlikle katılıyorum. İğrenç ötesi bir koku, leş yemekler. Türkiye^de yüzüne dahi bakmayacağın, Efes harabesi kızlar… Her şey fazlasıyla abartılarak anlatılmış. Hiç kimseye bu memlekete gitmeyi asla önermiyorum. Çekilen eziyete göre beş para etmez. İmkanı olan arkadaşlara kesinlikle İspanya’ya gitmelerini öneririm.

   • Bir kültürün yemeklerin leş deya tabir etmek tam bir ırkçılık ve aşağılamadır. Bir Fransız’ın Türkiye’ye gelip ülkemiz yemekleri hakkında leş dese ne tepki verirdiniz? Bir İngiliz’in İstanbul’a gelip iğrenç kokuyor demesi hakkında ne düşünürdünüz? Eminim Thai yemeklerinden hiç birini tatmadığınız halde bu tabirleri kullandınız?? Thai mutfağı dünyanın en beğenilen, en zengin çeşide sahip 5 mutfağından biriyken, bunları söylemek asıl abartı. Siz beğenmeyebilirsiniz, ama bu hakaret etme hakkı vermez. Deniz ürünleri sevenler için bir cennet orası.

    Kaldı ki Pattaya’da dünya mutfağına dair her yemeği bulmak mümkün. İtalya’da Fransa da bulacağınız yemekleri sunan birinci sınıf restoranlar da var. Gidip oradan yiyebilirdiniz; Türk, Yunan, İtalya, İran, Arap restoranalrı var. Yine Pizza, KFC ve MacDonalds var vs…

    Pattaya’ya yağan yağmur Türkiye’de yağsa sular seller altında telef oluruz. Tropikal iklimlerde yer sıcak olduğunda, yağan yağmur kanalizasyona karşsa dahi, ısınan hava ile birlikte buharlaşıyor. Havadaki ağır kokuda bunun etkisi var. Ülkede dışarıda yeme küştürü var, tezgahlar dışarıda ve pişen yemeklerden yükselen kokular şehri kaplıyor. Bu onlar için iştah açıcı, Turistler için farklı bir ülkede olmanın hissiyatını veriyor; ama nedense bu koku bizimkilerce iğrenç olarak tanımlanıyor.

    Her şehrin kendine has kokusu vardır, yaşadığınız yerin… İçinde yaşayanlar bu kokuyu hissetmez, ama dışarıdan gelenler hisseder.

    Diğer yandan Thai kızları konusunda Efes harabeleri demek hem Efes’e hem de başka milletin kızlarına hakaret. Çoluklu çocuklu kişilerin, orda geçirdikleri 1 hafta sonrasında; o Efes harabeleri denen kızlardan ayrılırken hüngür hüngür ağladıklarına defalarca şahit oldum. Tayland veya Pattaya sadece sex için gidilecek bir ülke değil. Tatil yapmaya, eğlenmeye, farklı bir kültürü tanımaya gidilecek bir zenginlik sunuyor. Tropikal ada, plajlar, alış veriş, meyveler, fil safarisi, botanik parkı, şovlar vs… Çok şey var. Ama siz gidip de sadece gece hayatına dalarsanız şehri bilmediğinizden beğenmeyebilirsiniz.

    Sadece Walking Street’te turlamak o şehri anlamanızı sağlama, şehri hisstemeyince, her şeyden alınan keyif ve zevk azalır. Öncelikle şehri keşfetmenizi öneririm. Yok eğer sırf sex için gitmeyi düşünüyorsanız gitmeyin zaten. Bu kadar uzaklara gitmenize gerek yok…

    Şimdiye kadar Tayland’a 6-7 defa gittim, ve ülkede 1 yıla yakın vakit geçirdim. Nacizane düşüncelerimi de burada yazdım. Beğenmeyebilirsiniz şehri… ama saygımızı kaybetmeyelim.

  • Pattaya berbat bir şehir. En ucuz yemek yiyebileceğiniz mc Donalds ve KFC var. Heryer ladyboy, sokaklarda fareler cirit atıyor. Kadınlar ucuz ama çuvala dönmüş. Nova Platinum otelde kaldım, 4 yıldız güya oda böcek kaynıyor. Sakın nefsinize uyup da bardan veya sahilden kadın almayın. Her türlü hastalık kapabilirsiniz, AİDS’in merkezi Pattaya. Benim tavsiyem hastalık riski olmayan RASPUTİN diye biyer var burdaki kadınlar AIDS kontrolünden geçiriliyormuş.

   • Pattaya’da yemek İstanbul’da yemek yemekten daha ucuz, bir defa kaliteli restoranlar var. Hele Walking Stretteki deniz ürünleri birinci sınıf. Türkiye’de bulamayacağın lezzetli deniz ürünlerini burada yarı fiyatına yiyiyorsun. Karides, kalamar TR’nin yarı fiyatına ve daha lezzetli.

    İtalyan restoranı var sahildeki caddede, çok hoş bir yer ve pizzaları Türkiye’den ucuz. Üstelik burası bir tatil yer ve şehrin göbeğindesin. Git Bodrum’un Çeşmenin kalbinde ye bakalım kaç lira?

    Sokak yemeklerinden yemeye korkmayanlar için ise bedava nerdeyse. Çok lezzetli tropikal meyveler var, tavuk ve et şiş… Bütün dünya oradan yiyor zaten. Sen korkuyorsun, gidip bildiğin Mac Donalds ve KFC’ye sığınıyorsun, sonra da suçluyorsun. Alışveriş merkezlerinin altında Food Cortlar var, yok yok yani, hem de ucuz. Yanlış bilgi verip, korkunuzla insanları yanıltmayın. Sokakta 2 dolara karnını doyurabiliyorsun.

    Her yer böcek demiş beyfendi. Orası yağışın ve yağmur ormanlarının bol olduğu bir coğrafya. Tropikal iklim, yağmur, güneş ve bitki var diye böcek var. Bizim şehirlerimizde böcek kalmadı, kuş kalmadı, niye bir düşün. Yok fare varmış, kertenkele varmış, böcek varmış… Bizde sokaklar kedi, köpek dolu. Bir Avrupalı gelse (Avrupa’da sokakta hayvan yok), ”Sevmediğim Türkiye’yi; her yerde kedi, köpek başıboş dolaşıyor, pis ve hastalıklı…” dese ne düşünürsün.. aynı işte. Yabancı bir küştürdeki farklı bir bakış açısını sana farklı geliyor diye hemen suçlamamalısın.

    Git eğlen gel işte. Sexin olduğu her yerde AIDS de vardır, neresi olursa olsun. Çalışma kartı olmayanlarla elbette birlikte olmayın ucuz diye.. Kimle olursanız olun da kondom kullanın. Yoksa cahillik etmiş olursunuz. Kartı olan her çalışan kontrollerden geçiyor. Gidin ama eğlenmeyi ihmal etmeyin, yargılamadan, suçlamadan, karalamadan.

 2. Ali Ahmet Can
  hocam çok güzel anlatmışsınız benm sze bir kaç sorum olcak şubat 14-23 arası taylanda gidiyorum ben ve bir arkadaşım ikimizinde ingilizce si yok denecek kadar az kafamıza en cok takılan soruları cevaplaranız çok sevinirim.
  1- 60-70 tl civari bir otelde kalmak isriyoruz varmı bildiğiniz yda tavsiye edeceğiniz bir otel adını ve adresını
  2- yemeklerı nerden yiyelim
  3- 1000 euro yetermi bize
  4- bayan alırken nelere dikkat edelim
  5- fazla ingilizce bilmıyor olmamız çok sorun olurmu
  6- buradan giderken yanımıza ne almamız gerek,yor şimiden teşekürler

 3. Arkadaslar selam,
  Şubat 15 gibi gitmeyi dusunuyorum, fakat suan yurt disindayim. Orta seviyede ingilizcem var zaten, arastirmalarima gore Taylandlilarin cogu tarzanca konusuyormus. Şuan icin gidecek bi arkadasim yok, cunku herkes tatilini en gec kasim gibi felan bitirdi. İlgilenen arkadaslar bu mesaja cevap verirlerse sevinirim.

 4. Selam arkadaşlar.

  Öncelikle buraya bu siteyi açanlara teşekkür ederim. Buraya herkes yaşadıklarını yazmaya çalışmış, ilk gidenler ve tekrar gidenler farklı yazmışlar. Herkes kzıları anlatmış tabi ki orayada geleceğim.

  İşe hava yollarından başlayalım, en pahalı Türk Havayolları direk uçuyor. 07/12/2013 tarihi itibariyle THY 2250 TL gibi; Emirates Havayolları 1600TL. aktarmalı. Türkmenistan Havayolları 630 dolar 1300 TL gibi 1 aktarma var. İran Havayolları da uçuşlara başladı ve 1250 TL.gidiş-dönüş.

  Bangkok’a vardık, hava en az 30 derece sıcaklıkta. Hemen taksiye 1000 baht verip (65TL) Pattaya’ya gitmeyin. Havaalanı kurları düşük 100 dolar 3100 Baht veya 100 Avro 4100 Baht bozdurun. 1 türk lirası 16 Baht ediyor.

  Gezmek görmek için gittiyseniz Bangkok’u gezin. Hemen Pattaya’ya gidecekseniz eğer dış hatların gidiş kısmında, her yarım saatte bir Pattaya otobüsü var havalimanından; 150 Baht (9TL). Oraya Pattaya’dan her an her zaman taksi veya minibüsler gelir 200 veya 250 Baht pazarlık yaparak Pattaya’ya gidebilirsiniz.

  Pattaya otelleri içerisinde ucuz ve pahalı olanlarına gelirsek; emanet kasası olsun gittiğiniz otelin. Yoksa bütceniz ona göre ise paranıza sahip çıkın. Günlük 20 Tl civarına da otel var 200 TL’ye de. Dilerseniz 500 küsür TL’ye otel, pansiyon, daire, villa var. Oteli tutarken pazarlık yapın ama fazla zorlamayın fiyatlar normaldir. En önemlisi otele kız arkadaşınızı getirmekten çekinmeyin. Lady free yani leydi frii bayan serbest mi diye sorabilirsiniz.

  Her yerde İngilizce konuşuluyor, kimisi tarzanca diyelim. Gelelim bayan kısmına sabırsızlanıyorsunuz ama bu bilgileri tecrube konuşuyor. Kimse ezberden sallamasın. Walking Street, Pattaya’nın en işlek yeri ve her şey var. Thai, Rus, Türkmen… Buradan kız arkadaş edinmeyin. Hem uyanıklar, hem de Türkçe konuşan Türkmenler, Azeriler var hiç yaklaşmayın onlara. Hem geceniz hem paranız heba olur, fiyatları da zaten 2000 veya 3000 Baht arası isterler. Gezin dolaşın ve saat, gece 11-12 olmasını bekleyin. Hayat akşam 21:00’den sabahın dördüne kadar sürüyot. Walking Street’den çıkıp sahil boyuna yürüyün. Ladyboylara yani bizim tabir ile travestilere dikkat edin. Bunlar daha güzeller, sesleri kalın, boyları uzun ve çene kısımları biraz uzun. Şüphelendiyseniz sorun lady boy veya you lady anlayamadıysanız çekinmeyin. Elinizle kontrol dahi edin ama nazikce ellettirmiyorsa zaten ladyboy. Walking city den 1 kilometre yürüyün yürürken zaten size herkes alsın diye gülecek veya kolunuza girmeye çalışacak. Niye 1 km. dedim, merak ettiniz buralara taşradan gelen kızlar takılır genelde. Fiyatları söyleyince haklısın diyeceksiniz en fazla 700 Baht yani 40 lira dürüst olun güler yüzlü ve nazik olun. Çok isteselerde siz 500 Bahttan başlayın. Bir de sabaha kadar kalırlar, o size kalmış ek ücret ödemeyin. Bahşiş size kalmış tabiki. Korkmayın onlar Budist yani karşındakini üzmek yok, mutlu etmek var. Eğer çok para istiyorlarsa veya sizle çıkmak istemiyorlarsa üstelemeyin. Bir de olgun bayanlar, yani 25 ve 30’lu yaşlar seks için daha iyidirler.

  Yemeğe gelince, Türk lokantaları var çok kazık. Orada 2 gün ham yağ kullandıkları için kokudan rahatsız olursunuz, daha sonra alışırsınız. Sorusu olan yazsın, cevaplamaya çalışırım.

  Umarım yardımcı olmuşumdur arkadaşlar.

  • Ben merak ediyorum bir çok soru var aklımda bana en kısa zamanda facebooktan ulaşabilir misiniz? Benim adım Gürkan Mancar ekleyin. Yalnız bir çok aynı hesap var, ama kimi kilitlendi. Bu nedenle hepsine yollayın, ben kabul ederim. B arada gerçekten çok yardımınız lazım. Gitmeyi çok düşünüyorum lütfen bana ulaşın!

 5. Sokakta dolaşan bağımsız hayat kadınlarının önemli bir kısmı hastalık kontrollerinde HIV çıkan ve barlardan atılan kızlardır. Bağımsız sex işçilerinden uzak durun!

 6. Selam arkadaşlar ben 10 günlük tatil yapmak istiyorum. Aşağı yukarı ne kadar masraf olur. Normal bir otelde kalsam gidiş dönüşle beraber. Saygılarımla

 7. Biz 3 arkadaş gittik 8 gece kaldık. Tek sıkıntı yemek konusuydu. Walking Street yolunda 3 tane Türk lokantası var İstanbul Kebap iyidir. Bodrum Kebap’ın sahibi şerefsizin biri, uzak durun. Bir de Royal Garden AVM yan sokağında Anatolia var. Sahipleri çok kafa dengi.

  Biz en kısa sürede tekrar gidecegiz. Oranın tadını çıkartmak için yeme içme, gece hayatı için günlük 200 dolar bütçe yeterli.

 8. Tayland Forum üzerinde “yol arkadaşı” üzerine bir konu açılmış. İlgilenen arkadaşlarla birlikte bir organizasyon düzenlenebilir.

 9. Bu sene 1 hafta Moskova tatili yaptım. Müthiş bir deneyimdi. Bir level daha üstünü istiyorum ve buraya gitmek istiyorum ve şimdiden bilgi toplamaya başladım. Umarım en kısa zamanda gerçek olur.

 10. Merhaba Burak, ben Phuket ve Pattaya’ya gıtmek ıstıyorum. Beraber gıtmek ıcın kafa dengı bırılerını arıyorum. İngilizcem var..05077930913 ulasabılırsınız.

  • selam mesajin icin tesekkurler en kisa zamanda sana ulasacagim ekim ayinda dusunuyorum konusup ayarlariz artik iyi gunler.

 11. Selam arkadaslar, ben de Ekim ayinda gitmeyi dusunuyorum. Eger varsa ciddi manada gitmeyi dusunen, saglam eglenceli arkadaslarla takilmayi dusunuyorum. Mail: asitane_01@hotmail.com adresimden ulasabilirsiniz.

 12. Bar kızları para emiciler. Gözlerinde dolarlar var. Siz ne kadar cömertseniz onalr o kadar mutlu. Mutlu kız mutlu tatilci demek. Ama yine de paranızı savurmayın. Gezin, eğlenin derim ama ortaya para sanlardan olmayın, sonradan görme öyle çok kimseyi gördüm orada, yabancı değil, bizden.

  Mercan adasına da gidin, vaktinizi hep gürültülü barlarda geçirmeyin yani ne diyeyim. Bazı arkadaşalrı otel odasından ve Walking Street’ten çıkaramadık, onlardan olmayın.

 13. Ben hayatımda böyle yer görmedim. 1 hafta çok eğlendik. Gece hayatı bir yana, o kadar çok şey yaptık ki, herkese tavsiye ediyorum. Ben tek tek anlatmaya gerek duymuyorum. Burada yazmış arkadaş. İlk fırsatta yine gideceğim.

  • Arkadaşlar ben de Pattaya’ya Ekim yada Kasım ayında gidicem, ama ilk olucak. Gitmek isteyen arkadaşlar varsa beraber gidebiliriz. Kafa dengi biriyimdir ve gitmek isteyen arkadaşın tarihine de uyabilirim. Bana muratkoru1@hotmail.com veya 0533 4870756 nolu telefondan ulaşabilirler. Saygılar.

Comments are closed.